vaginita nespecifica

Boli cu transmitere sexuala

Postata de vaginita cu 10 ani in urma.

Am fost la ginecolog pentru un control asta dupa ce aveam usturimi la urinare.Doamna doctor mi-a pus ca diagnostic VAGINITA NESPECIFICA mi-a spus sa urmez un tratament cu ovule klion inainte sa le introduc a trebuit sa fac spalaturi cu irigatorul in care sa introduc prafuri spetovag,asta timp de 10 zile dupa care la urmatoare menstruatie sa iau ZANOCIN tot 10 zile iar imediat ce imi trece menstruatia sa iau si eu si partenerul o doza de TINIZOL asta insa fara niciun rezultat usturimile au reaparut imediat dupa tratament am usturim si in timpul actului sexual.Nu stiu ce sa mai fac ce sa mai iau ca aceste usturim le am de cativa ani si abia in august anul acesta am deci sa merg la medic am tot luat si antibiotice,am facut spalaturi cu ceai si apa cu bicarbonat insa fara niciun rezultat.Nu vreau sa mai merg la medic numai cu gandul ca o sa merg iar degeaba.Va rog daca aveti un sfat pentru mine sa imi scrieti.Va multumesc!

Raspunsuri (1)

Buna

acum 10 ani

cu aceias problema ma confrunt si eu. ai mai rezolvat cumva problema de atunci?