Va trece??

Boli cu transmitere sexuala

Postata de incos cu 10 ani in urma.

Buna ziua am si eu o problema dupa ce m am trata de candidoza la vro 3 luni mi a aparut pe partea exterioara a penisului ( deci nu pe cap) o bubitza care de fapt este o coaja care o mai indepartez din cand cand si ramane o bubitza rosie dar nu un rosu alarmant si dupa aprox 3 zile creste coaja la loc nu ma deranjeaza adica nu ma doare dar as dorii sa stiu daca ati mai intalnit si sper sa nu fie sifilis .... Va multumesc.

Raspunsuri (1)

eugeniaa

acum 10 ani

buna seara,am si eu o intrebare partenerul meu de viata intampina o problema la nivelul penisului,in interior i-au aparut niste formatiuni,arata ca un bbrocoli mai exact.nu stim ce este..ne puteti ajuta?SPECIFIC CA NU ARE NICI O SIMTOMA!