va rog sa ma ajutati

Boli cu transmitere sexuala

Postata de beatrice47105898 cu 15 ani in urma.

buna!akm 2 saptamani am avut un contact sexual neprotejat cu prietenul meu,dar nu si-a dat drumu,iar akm mi-a intarziat menstruatia cu 2 zile,credeti k sunt insarcinata????va multumesc

Raspunsuri (2)

ana -maria80228

acum 15 ani

fa un test de sarcina
afli imediat,
dar e si posibil -spermatozoizi sunt si in lichidul preejaculator

sergiu mircea

acum 15 ani

Si eu sunt in aceeasi situatie,acum 3 zile am avut un contact sexual neprotejat cu prietenul meu,dar nu si-a dat drumul,a ejaculat afara.Problema e ca dupa ce a ejaculat,am asteptat 5 minute si apoi am facut-o din nou,tot neprotejat.Mentionez ca nu s-a sters si ca eram in perioada infertila,numai ca ciclul meu nu este prea regulat.Stiu ca trebuie sa-mi vina la sf lunii-inceputul celeilalte luni.Sunt speriata.E posibil sa fiu insarcinata?