Va rog sa ma ajutati !

Boli cu transmitere sexuala

Postata de [email protected] cu 12 ani in urma.

Mi-a aprut pe penis un fel de cos mare galben-alb ceva de genu 2-3 mm l-am stors dupa care am suportat o durere scurta l-am dezinfectat si a ramas rosu nu se mai vindeca si il am de cateva sapt ... am obs ca se deschide la culoare si ramane alb locul unde este parca se vindeca :(( mi-e frica sa merg la medic ! si nici nu vreau sa ma gandesc ca ar fi sifilis :((

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Poate fi orice BTS daca nu ai folosit prezervativul la fiecare contact sexual. Ar trebui sa iti fie mai frica sa stai asa. Stii ca poti deveni infertil daca nu te tratezi corespunzator? Mergi la un medic dermato-venerolog.

Medic Epuran

acum 12 ani

Recomand consultul unui medic dermato-venerolog (ar fi indicat să mergeţi la consult cât mai repede şi fără frică, pentru a preîntâmpina apariţia unor eventuale complicaţii)