usturimi

Boli cu transmitere sexuala

Postata de shagy cu 9 ani in urma.

Buna ziua am si eu o intrebare ..... Akum 3 saptamani am facut sex cu o fata neprotejat si de 3zile de fiecare data cand urinez ustura poate fi cumva sculament ?. Multunesc frumos !

Raspunsuri (1)

Grinch

acum 9 ani

Nu ar fi mai simplu sa mergi la un doctor?Decat sa stai sa suferi?Eu zic ca e infectie urinara,am patit si eu asta recent.Dar poate fii mult mai rau,asa ca watch out