usturimi la urinare

Boli cu transmitere sexuala

Postata de TabuLife cu 14 ani in urma.

Am avut un contact sexual oral (din partea partenerei) in urma cu 2 sapt, acum cateva zile am inceput sa simt usturimi la urinare si simt rectul putin ud. Nu exista scurgeri la nivelul penisului sau orice alta simptoma. Vreau sa stiu daca este vorba despre o boala venerica si ce tratament sa iau. Multumesc!

Raspunsuri (6)

IonVasile

acum 14 ani

Nu se poate stabili decat in urma unor investigatii daca este vorba despre o boala venerica sau nu. Din descrierea dvs. cel mai probabil ar fi vorba despre o infectie urinara, si in acest caz, trebuie sa faceti un consult la medicul urolog, insotit de o urocultura cu antibiograma.

stefan

acum 14 ani

frate spalate de 4- 5- 6- ori pe zi cu ceai de musetel si trece sigur

TabuLife

acum 14 ani

pai ce boala se trateaza asa? infectiile in general? sau cum? ce crezi ca am?

irina

acum 14 ani

Este posibil sa ai CHLAMIDIA, cauta pe net!

maria ioana

acum 13 ani

am si eu o intrebare! am avut herpes genital si ma intereseaza dak prin contact sexual neprotejat il infectez si pe partener ,sau dak acesta la randul lui trebuie sa faca vreun tratament.multumesc

anana

acum 13 ani

Maria,daca tot esti pe site-ul asta,citeste putin despre bolile cu transmitere sexuala!Herpesul si hiv-ul sunt netratabile!!!!!!!Adica ATENTIE!!!!incearca sa protejezi restul omenirii daca tu ai patit-o, macar:).Multa sanatate oricum