usoara usturime dupa urinare si roseata in varful penisului

Boli cu transmitere sexuala Tulburari genito-renale

Postata de membru244434 cu 10 ani in urma.

Buna ziua, mi s-a facut sex oral neprotejat timp de aproximativ 10 minute de o fata despre care nu stiam prea multe, iar dupa 2 zile am avut alt contact sexual oral neprotejat cu o fata despre care pot spune sigur ca nu avea nici o BTS. In ziua celui de-al 2-lea contact nu am avut nici o problema, iar in timpul actului am simtit o usoara usturime in varful penisului, la ejaculare nu am avut nici un fel de problema sau durere si cand am ajuns acasa am observat o usoara roseata in jurul uretrei si o usoara usturime dupa urinat. Se poate sa fie din cauza unei BTS? Multumesc anticipat.

Raspunsuri (7)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este posibil.
Este recomandat sa efectuati un examen al secretiei uretrale si un sumar de urina pentru a exclude o infectie genito-urinara.

membru244434

acum 10 ani

Astazi, dupa 2 zile de la prima senzatie de usturime si aparitia petei rosii, a disparut aproape in totalitate pata rosie iar usturimea a disparut in totalitate. Se poate sa fi fost doar o iritatie?

membru244434

acum 10 ani

Momentan nu am posibilitatea de a efectua analizele...doar peste o saptamana, o saptamana jumate. Este recomandat sa urmez un tratament pana atunci sau nu?

darius mcv

acum 10 ani

buna ziua. acum 4 saptamani am avut un contact sexual, oral neprotejat cu o prs dubioasa. dupa o saptamana m avut arsuri pe canalul penisului care ulterior a disparut, in continuare am urina acida urat mirositoare, bubite mici de culoare rosie pe cap, dureri de cap in fiecare zi dar nu am scurgeri. credeti ca poate fi vorba de sifilis sau hiv? va multumesc

MembruMobileApp1508422415

acum 6 ani

Cum ai rezolvat. Ma intereseaza. Daca mai esti imi spui cum

MembruMobileApp1508422415

acum 6 ani

Darius . Mai esti poti sa imi raspunzi. Eventual pe email

Utilizator11578634263

acum 4 ani

Ai aflat? Am aceeași problema