urina si sperma miros ciudat

Boli cu transmitere sexuala

Postata de neagu20 cu 12 ani in urma.

in urma a mai multor contacte sexuale am observat ca urina si sperma au un miros ciudat ....cate odata mai am si niste mancarimi pe interior ....am auzit ca pastilele zinnat sunt bune pentru astfel de infectii sau boli ....imi poate da si mie cineva o reteta pentru o curatire a urinei, a sangelui ?ceva sa ma curete pana ajung la un doctor ?

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ar fi util sa va adresati medicului de familie pentru indicarea unui sumar de urina, eventual a uroculturii, cat si pentru initierea unui tratament. daca exista secretii uretrale se recomanda un consult urologic, recoltarea secretiei uretrale pentru examinare.