O scurgere normala

Boli cu transmitere sexuala

Postata de olivia.eliza cu 9 ani in urma.

Am ceva timp de cand aveam o scurgere normala alba Fara miros Dar de o saptamana am o scurgere multa am bagat degetul in vagin si am scos ceva asemanator farmiturilor de paine e scurgere Mai branzoaza bucati Mai mari si nu e miros chiar foarte urat ce am oare ca nu sunt in tara

Raspunsuri (4)

guess16

acum 9 ani

Da mergi urgent la medic pentru a face o lama!

guess16

acum 9 ani

Fa spalaturi cu bicarbonat , si daca iti permiti financiar ia LOMEXIN 1000 ovule!! Depinde unde esti!

olivia.eliza

acum 9 ani

Sunt in olanda si chiar e Mai greu cu limba nici,nustiu cum se cheama,bicarbonatul,Dar voi afla si voi incarca ca cu ovule sau tratament medicamentos,nu imi da de aici,Fata reteta de la,medic si la,medic trebuie asigurare si tot asa .am Sa,incerc multumesc frumos

Medic.Fares

acum 9 ani

Buna ziua.Va recomand ovulele Ginosept, timp de 12 zile.Se aplica 1 ovul pe zi seara, inainte de culcare dupa realizarea toaletei intime cu ceaiul Ginosept (G70 – pungă a 50 g sau G83 – 20 plicuri).Sunt remedii naturale care se elibereaza fara prescriptie.Se pot comanda de pe site sau sa vi le aduca cineva din tara, daca aveti aceasta posibilitate.Dupa o pauza de 2 saptamani cura se poate relua.Nu au efecte adverse si au actiune antimicrobiană, anticandidozică, antiinflamatoare, cicatrizantă, antipruriginoasă, anestezică locală pentru infecţii şi inflamaţii genitale, leucoree, candidoză, condiloame genitale.Se poatea asocia cu administrarea interna de ulei esential de cimbru, 2 picaturi de 3 ori pe zi, intr-o lingurita de miere timp de 2 saptamani.