urgent

Boli cu transmitere sexuala

Postata de bebegb cu 10 ani in urma.

Dupa o pauza de cateva luni, am din nou o relatie...dupa primele contacte sexuale m-am trezit cu o cistita,dupa care cu o scurgere ciudata galbena cu tenta spre verde care miroase groaznic;prietenul meu nu are nici un fel de simptome,doar ca la fel ca si mine a sesizat un miros puternic ca de amoniac.Imi este teama sa merg la ginecolog,deoarece am avut o experienta nu prea ok ultima data :)

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este esential sa consultati medicul ginecolog pentru un examen al secretiei vaginale. Numai astfel veti sti ce tip de infectie vaginala este si ce tratament trebuie sa urmati.

gogu

acum 10 ani

si prietenul tau mai are curaj sa isi bage ce are el mai bun in zeama aia galben verzuie ??? nu-i este frica ca se dizolva cucu in amoniac ? :)))