UREAPLASMA

Boli cu transmitere sexuala

Postata de mariandreita cu 13 ani in urma.

Iubitul meu sot a umblat prin paturi straine si a contactat ureaplasma .Era si normal sa capat si eu .Intrebarile mele sunt : .....:ca sa scap de rusinea verificarii rezultatului tratamentului pe care l-am urmat amandoi [doxiciclina],i-l pot trimite pe el la un laborator de analize ?Este suficienta o monstra de sperma ?Va multumesc .

Raspunsuri (1)

gab

acum 13 ani

ahaha tu esti tipa care "vomita carabusi" la ideea de a face sex oral? :))))) pai na...cred si eu atunci ca umbla "prin paturi straine" cum zici tu. Vezi ca aia care iti ziceau asta nu erau boi? Si mai si stai cu el dupa ce te inseala si iti mai e si rusine sa mergi la medic!!