umflaturi pe organul sexual

Boli cu transmitere sexuala

Postata de comosicus cu 12 ani in urma.

Buna ziua! In urma unui contact sexual protejat care a avut loc acum 45 de zile , am observat dupa aproximativ trei saptamani ca, pe partea ventrala a penisului usor lateral stanga, a aparut o mica umflatura , cat un bob de piper, imediat sub piele. A fost dureroasa in momentul aparitiei, dar acum nu mai doare. Si este si mobila , la atingerea cu degetul. Absolut simetric, tot pe partea ventrala , dar lateral dreapta pe penis a aparut concomitent cu "bobul de piper" o mica pata rosie, care nu doare, nu supureaza si nu se transforma in leziune. Spuneti-mi ce sa fac si unde sa merg pentru niste testari gratuite referitoare la infectii BTS. Scrieti la adresa de mail [email protected]

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Din pacate nu stiu daca puteti beneficia de teste gratuite dar in mod sigur puteti avea parte de un consult competent, dermatologic, la policlinica de care apartineti. Cred ca este necesara o trimitere de la medicul de familie.