trihomonas vaginalis

Boli cu transmitere sexuala

Postata de membru227997 cu 8 ani in urma.

salutare tuturor ! Am deja doi ani de cind ma confrunt cu aceasta bacterie ''''trihomonas vaginalis'''' care imi face si in prezent viata un cosmar, un an de zile am tot urmat tratament dupa tratament cu diferite antibiotice cu metronidazol si altele ,instilatii in uretra cu sol de protalgol numai si numai ce n am incercat ca in final sa mi spuie medicul ca inca persista slab pozitiv si ca trebuie sa fac pauza cel putin jumate de an si dupa sa reluam tratamentrul In prezent ma supara si ficatul de atitea antibiotice mi am distrus si flora stomacala nu mai stiu cei de capul meu ! Daca cineva a mai trecut prin asa ceva si a reusit so dea de capat va rog mult ajutati ma si pe mine !?

Raspunsuri (1)

Corina

acum 8 ani

Buna!Ti-l recomand din tot sufletul pe domnul doctor Silviu Istoc!Sunt sigura ca are raspunsul pentru tine.Este medicul meu de ani buni,am si ramas insarcinata datorita unui tratament urmat la dansul, este tanar si profesionist.Poti sa ii scrii si pe Facebook despre problema ta pentru ca iti va raspunde.Multa sanatate!