Tricomoniaza Devenita Mai Rezistenta?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11591395787 cu 3 ani in urma.

Buna! In urma cu un an am descoperit aceasta infectia doar ca pana sa o descopar am stat foarte mult cu ea si aveam simptome, am facut tratament si m-am simtit bine, nu am mai verificat daca a trecut sau nu. Acum a reaparut dupa un contact sexual neprotejat, am facut acelasi tratament dar simt ca nu a disparut. De aceasta data mi se pare ca s-a manifestat mai rau, am avut si mancarimi de nas intense, mi s-a umflat un ganglion.Au legatura simptomele noi cu infectia, ar trebui sa schimb tratamentul?

Raspunsuri (1)

Anonim22

acum un an

Ai scapat de ea? Eu am de 4 ani si nu am reusit sa scap..... daca ai reusit spune-mi te rog cu ce tratament ai reusit.