Travogen

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Andreea Beee cu 11 ani in urma.

Astazi am fost la medic si mi-a dat Travogen crema. Mod de administrare: intravaginal. Imi poate spune cineva cum se procedeaza cu pansamentul.

Raspunsuri (4)

Adrienne

acum 11 ani

Esti sigura ca ti-a spus ca este cu aplicare intravaginal ? In prospect scrie : cu aplicare externa. Pentru intravaginal este Gyno Travogen, ovule vaginale.

Andreea Beee

acum 11 ani

Da, mi s-a pus ca este nevoie de un pansament cu Travogen crema intravaginal.

Adrienne

acum 11 ani

Sincer ! eu n-as face asa ceva.............mai citeste si te vei convinge.

Andreea Beee

acum 11 ani

Multumesc.