tratament

Boli cu transmitere sexuala

Postata de VALENTIN321 cu 11 ani in urma.

Buna ziua! am o problema iar daca ma puteti ajuta inr-un fel v-as fii recunoscator.am avut un contact sexual cu o fata si am contactat gonoree.Am urmat tratament cu atibiotic, ofloxacin dar nu am mi-a trecut, dupa care am urmat iar tratament cu antibiotic ,tetaciclina,azitox prescis de un medic dermatoloc.Mi-a trecut secretia dar acum am ramas cu usturime si putin inflamat,rosu in capat.Am incercat spalaturi cu bincarbonat de sodiu, creme ,fluconazol dar degeaba!!anlizele ptr sange ,urina sunt bune,ce imi recomandati in continuare pentru ca nu mai stiu nicio solutie?? Multumesc.

Raspunsuri (1)

Buna

acum 11 ani

Exista soltie, insa nu stiu decat putin de ea si anume un tratamente homeopat la un medic homeopat.
Medicina homeopata lucreaza cu alt tip de remedii si aceste remedii de milioane de ori mai eficiente decat ce ai primit pana acum. Fugi un la medic homeopat bun caci boala asta e foarte vicleana si antibioticele nu prea mai au efect in ziua de azi si des chiar daca simtomele dispar boala in sine nu se vindeca si apar alte chestii mai tarziu pe care nici un medic nu le va mai atribui acestei boli initiale.
Cine ia antibiotice si ramane fara simptome nu e nicidecum vindecat ci boala este doar bagata mai adanc, adica suprimata doar cu acele medicamente.