traim 800 ani?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de vasydrag cu 14 ani in urma.

ce putem face sa traim 800 ani?
stiu ca trebuie sa fim foarte optimisti ,sa vrem cu adevarat, puterea minti omului este nemarginita!

Raspunsuri (1)

savannah41

acum 14 ani

dupa cum imi suna intrebarea nu pare a fii chiar obiectiva si cu toata imaginatia si optimismul meu contagios , iti pot spune ca putem revenii si atunci in mod sigur ai sa numeri cei 800 de ani.deci cu capul inainte ca ii vom avea.eu cel putim am aceasta convingere.eu sunt deja pe la 600trecuti , la a 86 reincarnare.uimitor,nu?