Testare barbati bts/its?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Adrian cu un an in urma.

Bună ziua,

Ce analize ar trebui sa fac pentru a putea face sex neprotejat cu prietena mea? Ea a insistat sa fac. Mai exact ce analize ar dori sa ii arat ca sunt ok? Acum ma gândesc ca nu vrea pentru HIV, ca la HIV apar pete pe mâini din ce știu și nu se pune problema.

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Va recomandam sa solicitati opinia unui medic specialist in bolile cu transmitere sexuala pentru recomandari adecvate privind investigatiile medicale necesare.

Va puteti programa la un medic dermato-venerolog: https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101
sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/investigatii-pentru-depistarea-bolilor-cu-transmitere-sexuala_9077