sifilis?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de avi10 cu 12 ani in urma.

sal.am si eu o pb.de vreo 2 zile am o mica staojeneala la nivelul penisului.knd urinez am o mica usturime, si am o secretie albicioasa ce tot iese pe canal.nu am nici o rana la nivelul penisului,dar dak strang usor de cap simt o mik durere.ma ajutati cu un sfat? Multumesc.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Da. Sfatul este sa mergi la un medic dermato-venerolog cat de curand si safolosesti intotdeauna prezervativ. Grija mare, BTS-urile netratate pot duce la infertilitate!

Medic Epuran

acum 12 ani

Urmati sfatul utilizatorului Iuli şi consultaţi un medic dermato-venerolog pentru stabilirea unui diagnostic exact