Sex oral?

Boli cu transmitere sexuala Educatia sexuala Sex si probleme sexuale

Postata de MembruMobileApp1523327517 cu 6 ani in urma.

Buna ziua ..As avea o nelamurire am in legatura cu sexul oral dupa practicare ne am sarutat apoi din nou am facut ..este posibil sa fii intrat lichid seminal in vagin? ..mentionez ca sunt virgina si nu a existat nicio penetrare sau ejaculare + ca eram in prima zi dupa terminare menstruatiei

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1523327517

acum 6 ani

Va rog ,raspundeti-mi ...

marian.stoica

acum 5 ani

Pai de ce ai facut facut asa ceva ? Ai simtit ceva ? Ai auzit de virusul HPV care poate sa provoace cancer lingual si oral ?