sex oral

Boli cu transmitere sexuala

Postata de mariapop333 cu 12 ani in urma.

am facut sex protejat, dar el mi-a facut sex oral, eu nu lui! se poate la vreo boala cu transmitere sexuala??

Raspunsuri (4)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Nu stiu daca este normal ce ati facut , dar in principiu tot ceea ce este protejat nu este periculos !

mariapop333

acum 12 ani

de ce spuneti ca nu e normal?

DA

acum 12 ani

Oare te faci ca nu pricepi? Sexul oral nu inseamna sex normal. Face parte din categoria perversiunilor sexuale, adica este anormal.

ochi negri

acum 12 ani

@DA...Unde incepe perversiunea?Acolo unde o persoana isi satisface nevoile sexuale fara participarea voita a partenerului.Dar atata timp cat ce se intampla in intimitate e de comun acord,nu mi se pare nimic pervers.Hai sa nu ne mai ascundem dupa deget!
@mariapop33...poti lua o boala..un herpes,de exemplu