Sex oral neprotejat?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp1511636160 cu 6 ani in urma.

Buna seara. Am si eu o problema. Am fost la prietena mea acasa si mi.a facut un sex oral. Am ajuns doar pana la pre-ejaculare, dar nu a inghitit. Este vreun risc de a ma infesta cu vreo boala? Eu cred ca nu am nicio problema de genul, adica parintii mei nu mi.au spus de asa ceva, doar sa folosesc mereu prezervativ. Va mulțumesc de ajutor.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/sexul-oral-poate-raspandi-bolile-cu-transmitere-sexuala-bts_625