secretie vaginala

Boli cu transmitere sexuala

Postata de scorpove cu 12 ani in urma.

la examenul de secretie vaginala se poate afla daca ai gonoree?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Nu sunt sigura, cel mai bine ar fi sa vorbesti cu doctorul tau, s-ar putea sa trebuiasca sa ceri in mod special. Oricum daca ii spui medicului ce te deranjeaza e posibil ca singur sa ceara aceasta analiza.

scorpove

acum 12 ani

am fost la medic.am intrebat daca la examenul de secretie vaginala reiese ca am gonoree si a zis ca da.am facut examenul si am doar o candidoza.