Se poate sa fie vorba de o boăla cu transmitere sexuala

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp308415 cu 7 ani in urma.

De 5 luni mi-a apărut o iritație foarte urâtă în zona penisului si pe mana stânga în zona degetului mare.
Am urmat un tratament cu Clobetazol si după cre-o 3 săptămâni a disparut, dar de 2 săptămâni a apărut iară pe mana si începe sa apară si pe picior în zona penisului.. iritația se prezintă prin formarea unor bubițe cu puroi sau a unor cercuri de culoare roșie.

Raspunsuri (1)

cristina buguta

acum 7 ani

buna ziua am problema vagini si durere ovaru te rog ajutama