Se poate intampla ceva?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp1505121568 cu 6 ani in urma.

am facut sex oral neprotejat si ambii nu am avut nici un contact sexual niciodata cu nimeni tin sa mentionez ca nu am avut contact cu sperma sau nimic de genul ca si cum ar fi acadea

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/4-lucruri-mai-putin-cunoscute-despre-sexul-oral_12787