scurgeri

Boli cu transmitere sexuala

Postata de ro_medic_nr1 cu 12 ani in urma.

de doua zile imi curge un lichid alb din penis.ce as putea avea? Am si o pata alba de 3 ani .se poate trata?

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Recomand consultul unui medic dermato-venerolog (din descrierea d-vs ar putea fi vorba de gonoree)

hunuzau elena victoria

acum 10 ani

as vrea sa stiu si eu ce este lichidul alb este o infectie sau alceva am aces lichid nu stiu cum sa sacap va rog maputeti ajuta va multumim