scurgeri vaginale

Boli cu transmitere sexuala

Postata de persy Y cu 12 ani in urma.

scurgeri vaginale de culoare galbena cu miros urit

Raspunsuri (4)

iulia

acum 12 ani

In mod sigur ai o ciuperca,dar trebuie sa te vada un medic ginecolog de urgenta.insanatosire grabnica

Medic Epuran

acum 12 ani

Recomand consultul unui medic ginecolog pentru stabilirea unui diagnostic şi pentru prescrierea unui tratament adecvat

persy Y

acum 12 ani

va multumesc...

Krmen

acum 12 ani

Buna seara! In urma cu 6 ani am fost operata de fibrom uterin (miectomie cam asa). Acum am mers la un control de rutina. Am facut un egograf trasvaginal – rezultatul ovar drept polichistic. Mi-a dat tratament din a 16-a zi de ciclu si pana in 25-a inclusiv timp de 6 luni sa iau DUPHASTON. Am terminat a doua luna de tratament si de 2-3 saptamani am dureri ovariene si mi-a aparut o secretie galbuie , fara miros. De cand am inceput tratamentul nu am avut contact sexual. Menstruatia este regulata. Sa fie o reactie adversa a tratamentului?