Scurgeri vaginale de culoare galbena,cu miros urat

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Manuela46125938 cu 12 ani in urma.

Buna ziua.Va rog sa-mi spuneti ce tratament pot urma ac***a in vedere ca,am scurgeri vaginale purulente,cu miros foarte intepator si urat si usturimi la urinare.Va multumesc din suflet.

Raspunsuri (3)

mony

acum 12 ani

Cel mai bine este sa vizitezi un ginecolog.Nu esti singura nici prima nici ultima femeie cu probleme.Tratamentul nu se da pe internet,prin corespondenta.Nu te juca cu sanatatea ta! Fii o femeie desteapta, demonstreaza ca ai suficienta educatie si MERGI LA UN GINECOLOG!!

laura

acum 12 ani

O analiza la secretia vaginala,ar rezolva problema..fuguta la medic..

Carmen

acum 9 ani

Buna,ma numesc Carmen si as dori si eu sa stiu ce se intampla cu mine.De cand am nascut am ramas cu o scurgere maronie-roscata,urat mirositoare si cu o senzatie de a ma scapa pe mine.Incerc sa ma abtin dar de cele mai multe ori ma scap pe mine,fiind nevoita sa-mi pun mereu cate un tampon pe chilot,mentionez ca sunt la a doua nastere,amandoua fiind cezariene.Am ramas cu niste dureri de cap insuportabile,presupun ca din cauza ca am legat trompele.Se poate sa-mi spune-ti de un tratament naturist/homeopate? MULTUMESC