Scurgere incolora ,barbati

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Latesh cu 9 ani in urma.

De cateva zile, prima zi aveam scurgeri mai abundente ,senzatie de arsura la urinare dar banuiesc ca era din cauza leziunii capatate in urma masturbarii.Este o scurgere incolora , inodora.E posibil sa fie din cauza utilizarii steroizilor ? Incepusem sa iau steroizi orali de 2 sau 3 zile in cantitati de 20.mg pe zi .
Am mai avut BTS gonoree si de asta sunt asa panicat. Sfaturile cu "du-te"la doctor "nu ma ajuta cu nimic. Cei care au avut BTS probabil stiu cum suntem tratati in unitatile sanitare !
La gonoree am avut cateva recidive dar ultima a fost acum mult timp.

Raspunsuri (6)

Dr. Mihaita Viorica Mihalceanu

acum 9 ani

Din pacate fara o examinare clinica si eventual o analiza a secretiei uretrale nu poti fi ajutat. Steroizii nu cauzeaza simptomelor descrise.
La cabinetele private de regula toti pacientii sunt tratati cu respectul cuvenit.

Latesh

acum 9 ani

e posibil sa fie doar o infectie urninara in lipsa unei secretii verzui si urat mirositoare ?

Dr. Mihaita Viorica Mihalceanu

acum 9 ani

Infectiile urinare nu se manifesta prin scurgere uretrala. In plus aspectul purulent apare doar in anumite forme clinice de uretrita. Exista situatii in care secretia este tramsparenta si redusa cantitativ.

Latesh

acum 9 ani

s

Latesh

acum 9 ani

Ce ar putea fi daca e doar redusa cantinativ si transparenta ?

alex adrian

acum 9 ani

Ma confrut si eu cu I problema. Dupa actul sexual i-mi curge un lichid vascos alb am facut trantamente cu antibiotice ai nu e nici un rezultat. Multi doctori miau zis tot feluri de tampeni ai medicamente.... Ce as mai putea face..