Scurgere albicioasa?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp1500005299 cu 6 ani in urma.

La câteva zile după ce am contacte sexuale fără prezervativ cu partenera mea, încep sa am niște scurgeri albicioase din penis și o ușoară usturime la urinat. Menționez ca relația este una monogama (nici eu, nici partenera nu am mai avut niciodată alți parteneri sexuali) și analizele pe care le-am făcut (chlamydia, candidă, gonoree, și alte BTS) au ieșit negative atât la mine cât și la ea.

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/simptome-de-candida-la-barbati_11317

Dr. Corneliu DOBRE

acum 6 ani

Prezentati-va la un laborator pentru recoltarea secretiei pe lama pentru un "examen microscopic direct".
Trimiteti rezultatul la:
075dermato@ adresa_web_filtrata
Cu stima,
Dr. Corneliu DOBRE
Laserderm CLINIQUE