Sculare penis

Boli cu transmitere sexuala

Postata de OvidiuStar cu 8 ani in urma.

Salut am 19 ani, nu mi-am inceput viata sexuala...

Ieri m-am masturbat a durat mult pana mam gatat, astazi cand am facut din nou mi sa sculat foarte greu penisul, am facut azi dimineata si mi sa sculat foarte greu penisul,si de atunci nu mai mi sa sculat penisul deloc,deobicei mi se scula de mai multe ori e zii, sunt speriat este o problema de ce nu se mai scoala penisul?

Raspunsuri (1)

Llyy

acum 8 ani

Cred ca sunt zile si zile, daca se mai intampla in viitor de multe ori sfatul meu e sa analizezi bine situatia si sa mergi la doctor, desi nu cred ca este cazul la 19 ani. Exista disfuncita erectila determinata ba de stres, ba de o problema a circulatiei sangelui