sculament

Boli cu transmitere sexuala

Postata de IULIA18120905 cu 15 ani in urma.

va rog frumos explicatimi si mie de la ce se poate face microbul acesta "Neisseria gonorrheae" inteleg ca este nu stiu ce fel de gonococ negativ,dar dela ce se poate face?stiu ca se poate lua prin contact sexual dar sa zicem ca te imbolnavesti din cauza la ceva,microbul acesta de la ce se face?se poate face din cauza undei raceli din cauza neingrijirii,se poate lua de pe toaleta?pls raspundeti

Raspunsuri (3)

IULIA18120905

acum 15 ani

va rog frumos explicatimi si mie de la ce se poate face microbul acesta "Neisseria gonorrheae" inteleg ca este nu stiu ce fel de gonococ negativ,dar dela ce se poate face?stiu ca se poate lua prin contact sexual dar sa zicem ca te imbolnavesti din cauza la ceva,microbul acesta de la ce se face?se poate face din cauza undei raceli din cauza neingrijirii,se poate lua de pe toaleta?pls raspundeti

simona546

acum 15 ani

daca ai fost infestat cu acest microb este bine sa urmezi un tratament pt.inlaturarea acestui microb cat mai repede,alte inf.pe mess

savulescu madalana giorgiana

acum 10 ani

de vreo 2 zile tot am dureri in timpul contactului saxual am folosit prezervativ mereu si ma tot gandesc de ce ma pot imbolnavi am mancarimi usturimi in timpul urinarii plss spunetimi ceva