Sangerarii in timpul actului

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Cosmina Maria Munteanu cu 10 ani in urma.

Buna ziua! am avut un contact sexual cu prietenul meu pentru prima data , nu mai sunt virgina dar cu el am sangerat foarte tare, problema este ca mi-a venit dupa o saptamana menstruatia m-a tinut 5 zile dar de obicei eu sunt 3, dupa 2 zile ce am terminat am vazut pe chilot o pata rosiatica maronie.Doresc sa stiu de ce am avut acele sangerarii in timpul actului sexual si daca este vreo problema ca ma tinut menstruatia atat de mult si a revenit dupa 2 zile. Ce anume poate insemna acest lucru.Multumesc

Raspunsuri (4)

IONELA

acum 10 ani

FA-TI UN TEST DE SARCINA,SPER SA AI NOROC SA NU FIE EXTRAUTERINA

Cosmina Maria Munteanu

acum 10 ani

DAca este extra-uterina, se vede la test?

Studenta anul vi MG

acum 10 ani

Nu cred ca ai o sarcina extrauterina si nu s ar vedea la test.

Cosmina Maria Munteanu

acum 10 ani

Asa stiam si eu ca daca este extra-uterina nu se vede la test, va multumesc fetelor oricum sper sa ajung in acest week la un medic sa ma vada. Sa va spun sincer cred ca a fost din cauza ca au avut dimensiuni diferite daca ma intelegeti ceea ce vreau sa spun. Sper sa fie doar asta. Multumesc inca odata.