sangerari in timpul actului sexual

Boli cu transmitere sexuala

Postata de brownsugar cu 12 ani in urma.

Buna ziua,

Problema mea este ca intalnesc mici pete de sange pe cearceaf dupa actul sexual si nu stiu care ar fi cauza acestora. Credeti ca este nevoie sa consult un medic ginecolog sau imi puteti spune din ce cauza aceste sangerari? Mentionez ca nu am intretinut relatii sexuale fara prezervativ si ca am avut ciclu regulat in fiecare luna.

Multumesc,
Astept un raspuns

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Ar putea fi o rana pe col. Este evident necesar un control ginecologic cat mai curand.