salut!

Boli cu transmitere sexuala

Postata de florinmarius08 cu 13 ani in urma.

am avut un contact sexual neprotejat , iar dupa circa o saptamina, am inceput sa am o usoara scurgere, dar care nu imi da usturimi la urinare.pot gasi un raspuns?

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Mergi la un laborator ca sa ti-se recolteze secretia si sa faca un examen bacteriologic ( probabil pentru Trichomonas). precum si un examen sumar de urina . Sanatate