Sall

Boli cu transmitere sexuala

Postata de cu 11 ani in urma.

Cum pot scapa mai repede de cosuri ???

Raspunsuri (3)

razvana1221

acum 11 ani

Cosurile au o multitudine de factori. Fii mai precis. Poate fi varsta sau anumite dezechilibre din corp.

irinuca

acum 11 ani

Incearca aceasta masca:

http://***/articol/Igiena_Personala/Cosmetice/Zeolit_Masca_Cosmetica-353.html

Este foarte buna, insa trebuie musai sa te dai cu o crema foarte hidratanta dupa.

Mariana Munteanu

acum 10 ani

Am avut si eu problema ta cu coșurile si punctele negre pe obraz, pe toata fata si corp.

Am reușit sa scap după ce un medic dermatolog foarte bun mi-a dat un tratament anti-acnee eficient.

Doctorul mi-a dat sa îmi cumpăr tratamentul anti-acnee e pe baza de creme cu 100% ulei pur de arbore de ceai(Tea Tree Oil) de la Thursday Plantation.

Cremele sunt pentru orice ten, deci nu trebuie sa iti faci probleme. Pe lângă creme te mai sfătuiesc sa schimbi săpunul normal cu un sapun organic cu ulei 100% pur din arbore de ceai.

La mine diferența s-a văzut in scurt timp de utilizare a produselor, coșurile si punctele negre au început sa se usuce si apoi au dispărut complet.