SALL

Boli cu transmitere sexuala

Postata de cu 11 ani in urma.

Miau aparut nijte galmite pe pielita de la penis si am fost la dr si credea prima data ca e sifilis dar nam avut niciun contact sexual si a zis ca nui problema atuncii. Ar putea sa fie altcva ???

Raspunsuri (2)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

mergeti la medicul dermatolog.

acum 11 ani

Pey da la dermatologie am fost doamna dr si a zis ca daca nam intretinut niciun contact sexual niciodata sa numi fac grijii !