S-ar putea sa fi luat ceva dupa sex oral?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Dan Kai cu 10 ani in urma.

Salut. Sunt barbat, ieri in jur de ora 9 seara i-am oferit iubitei sex oral. Inainte sa ma culc, in jur de ora 1 dimineata, simteam o senzatie ciudata (gen pneumonie) cand respiram.
Dimineata, cand m-am trezit (ora 9:30), aveam o usturime usoara de gat. Inca am o senzatie ciudata in gat. Alte simptome nu vad sa mai am, dar am citit pe net ca STD-urile (Gonorrhea, Chlamydia etc.) nu prea au asa ceva la inceput.
Deci...sanse sa fi luat ceva?

Raspunsuri (3)

PopVioA

acum 10 ani

Intreab-o asa mai discret daca sufera de vreo infectie. Si incearca sa afli din aproape in aproape.

Cata

acum 10 ani

Sigur nu ai fost tu cel care a primit oralul??

kirpitch

acum 9 ani

buna ziua! sunt baiat si mi-au depistat intimplator citeva luni in urma streptococ la amigdale adica in cavitatea bucala. nu demult am avut un contact sexual cu o fata si totul a fost bine insa peste citeva zile cind am mai avut un alt contact i-am oferit un sex oral iar a doua zi ea spune ca are mincarimi adica sa infectat cu ceva de la mine? spuneti va rog daca este probabil sa sa fi transmis streptococul la fata?