Probleme cu ... penisul

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Alex92 cu 11 ani in urma.

Salut! .. Ma numesc Alex, si am 16 ani .. Am si eu o problema in sensul ca pielita care acopera capul penisului, e prea stramta sau "ingusta" si nu da voie acestuia sa se elibereze aproape deloc. Daca incerc sa trag de ea pentru a elibera capul penisului, ma ustura destul de tare si simt ca si cum s-ar bloca .. Adica, nu mai pot trage de pielita. Problema asta o am de cativa ani. Nu am avut pana acum contact sexual si nu stiu ce sa fac. E ceva normal ? Ce parere aveti ? .. Multumesc

Raspunsuri (6)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Descrierea este sugestiva pentru fimoza motiv pentru care este indicat sa consultati un medic urolog.

Alex92

acum 11 ani

Multumesc pentru informare. Inca ceva ... De cand am descoperit aceasta problema, am vazut ca mi-au aparut un fel de bubite mici, pe penis. Oare este ceva grav ?

Alex92

acum 11 ani

Multumesc pentru informare. Inca ceva ... De cand am descoperit aceasca problema, am vazut ca mi-au aparut un fel de bubite mici pe penis. Oare e ceva grav ?

Alex92

acum 11 ani

Multumesc pentru informare. Inca ceva ... De cand am descoperit aceasca problema, am vazut ca mi-au aparut un fel de bubite mici pe penis. Oare e ceva grav ?

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Medicul de specialitate, in urma unui consult, va decide gravitatea leziunilor.

Alex92

acum 11 ani

Va multumesc mult pentru ajutor, si timpul acordat. :) ...