Posibila infectie ?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de alex2k2 cu 10 ani in urma.

In urma cu 3 saptamani am avut un contact sexual neprotejat cu o tipa.La vreo 3 zile am observat ca penisul in stare decalotata este rosu si ma ustura,chiar si cand urinez simt o usturime.E ceva grav,trebuie sa ma duc la medic sau pot lua tratament ?

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 10 ani

Nu este neaparat o infectie cu transmitere sexuala, ci poate fi o simpla infectie urina.Cu toate astea nu exclud si varianta infectiei sexuale, deci dute la un medic urolog si el va vedea ce ai, dupa care iti va da tratamentul potrivit.