posibila infectie ????

Boli cu transmitere sexuala

Postata de valy2boss cu 10 ani in urma.

de curand am facut sex neprotejat cu o tipa pe care o cunosc, stie 100% ca nu are vreo boala... asta s-a intamplat acum 3 zile... azi am descoperit ca mi-au aparut niste puntulete rosiatice, gen bubite pe capul penisului... aveti idee de ce ar fi vorba ? are legatura cu asta sau e doar o iritatie, infectie ? ideea e ca ma si jeneaza putin... va rog raspunde-ti-mi cat mai repede, ma simt foarte nasol... va multumesc [email protected] adresa de mail

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Consultati medicul dermatolog pentru evaluare si examen al secretiei uretrale.