Posibil hiv....?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp1508422415 cu 6 ani in urma.

Problma sex normal protejat si sex otal neprotejat doar ca eram ras jos si de la scurgeri dama de companie sa fie posibil hiv. Dupa circa 1 saptama am avut usturimi penis si urinari dese fara sp***ageri. Am avut si dureri abdominale si dureri de rinichi sau zona lombara. Urinari dese si nocturne. Simpt temperatura in corp dar daca ma ating eu o simpt altcineva daca atinge nu se simpte.Am urmat o groaza de tratamente si analize dar fara rexultatele analizele toate sint ok de urina sange facute ultimile in 10 sept. Totusi usturimile persista. Va rog autor. Nu stiu ce sa mai fac

Raspunsuri (3)

MembruMobileApp1508422415

acum 6 ani

Chiar nimeni nu are asa ceva?

MembruMobileApp1508422415

acum 6 ani

O parere sa ceva ? Nu mai este nimeni

Utilizator11533823705

acum 5 ani

Salut !Ti ai rezolvat problema pînă la urma ? Si eu trec prin aceeasi situație.Analizele au iesit Ok.Hiv negativ.Nici in spermo cultura nu mi a iesit ceva ! Urmez un tratament...dar simptomele nu dispar.macar daca ai aflat ce aveai !!! Lasă mi un mesaj aici s au pe mess MARKO Marco