Poate cineva sa ma explice ?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Constantin cu un an in urma.

Cunoașteți cineva despre acest virus HPV papiloma virus mia apărut geni genitali pe penis cum pot să scap de ei ce tratament aș putea să folosesc?

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Daca sunteti ingrijorat cu privire la riscul de infectare cu virusul HPV, cel mai bine este sa discutati cu un medic specialist in boli cu transmitere sexuala. Acesta va pot oferi sfaturi si informatii suplimentare cu privire la prevenirea transmiterii HPV si alte boli cu transmitere sexuala.

Va recomandam sa va programati la un medic dermatolog: https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie