pete rosii pe pielea penisului

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Bawer cu 13 ani in urma.

Buna ziua.
mi-au aparut niste pete rosii unele foarte mici unele mai mari parca ar fi grupate, doar pe pilea penisului, pe cap nu am nimik. imi poate spune cineva ce sunt cum se trateaza?

Raspunsuri (5)

Carpe Diem

acum 13 ani

DA medicul urolog sau dermatolog! Probabil o BTS.

alin

acum 13 ani

la fel si eu

anne

acum 13 ani

poate fi un inceput de sifilis

maier

acum 10 ani

buna ziua a si eu o problema cam de un an si ceva am o ciuperca sa zic asa pe penis si am fos t la dermatologie si mia data nistatina tablete si ceva o solutie alba cu talc alba ca varu si miatat tratament pentru 10 zile si am facut dar e tot aceas problema nu mia trecut va rog ajutati ma cu un tratament daca stiti

Popa Mihai

acum 10 ani

Salutare, nu are cum sa fie sifilis inainte sa spuneti ceva trebuie sa va documentati, sifilomul primar este o ulceratie dura care nu doare si dispare dupa 6 saptamani, este insotit de adenopatie inghinala. Sifilomul primar este dur, cu margini indurate, daca vrei sa scapi de griji fa testul vdrl si tpha.