Pete rosii pe capul penisului!!

Boli cu transmitere sexuala

Postata de johnny_97 cu 9 ani in urma.

Buna ziua!
Am 17 ani si am facut sex protejat, dar la ejaculare a ramas prezervativul inauntru partenerei. La o luna doua mi au aparut niste pete rosii pe varful penisului, constat si mancarimi!
Ar trebui sa ma ingrijorez? Este cumva vreo boala grava? Se poate trata? Daca da, cum? Ce m ati sfatui?
Multumesc anticipat Ionut

Raspunsuri (2)

Latesh

acum 9 ani

spala-te la p**a , bai jegosule !

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este recomandat sa consultati medicul dermato-venerolog pentru evaluare si tratament adecvat.