Pete rosii pe capul penisului

Boli cu transmitere sexuala

Postata de horicabc cu 10 ani in urma.

Buna seara! Mi-au aparut azi dimineata niste pete pe capul penisului..m-am dat cu niste crema si a fost mai bine. Acum aproape tot capul este rosu. Am mai patit asta acum 2 luni si intr-o saptamana mi-a trecut ungandu-ma cu o crema oarecare. Dupa ce urinez si se atinge lichidul de piele ma ustura. Ce as putea avea? Este o iritatie de la lenjeria intima?

Raspunsuri (2)

Dr. Corneliu DOBRE

acum 10 ani

Ati facut probabil o dermatita de contact la un produs cosmetic. Adresati-va unui medic dermatolog care va prescrie tratamentul corespunzator suferintei dumneavoastra.
075dermato

monicuta68

acum 10 ani

VA ROG MULT SA MA AJUTATI CU UN RASPUNS