Pete rosii pe capul penisului

Boli cu transmitere sexuala

Postata de robert2222 cu 13 ani in urma.

Buna ziua!!..am 17 ani si in urma fiecarui contact sexual cu prietena mea imi apar niste pete rosii pe capul penisului iar dupa ~2 h dispar, dar dupa ce dispar capul penisului, cand il spal simt niste dureri usoare. ce credeti ca ar fi?ce sa fac? ar trebuie sa ma ingrijorez?mentionez ca nu am scurgeri branzoase sau mancarimi.Multumesc anticipat ,Robert!

Raspunsuri (9)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Se recomanda un consult la un medic specialist in dermato--venerologie.Numai cine vede aceste elemente poate da un diagnostic si prescrie o conduita terapeutica

robert2222

acum 13 ani

dar este vreo problema grava??

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Grav , nu este, fiindca orice ar fi se trateaza. Dar examinare si diagnostic trebuiesc
facute, numai asa vei scapa de suspiciuni si de suferinta. Sanatate

robert2222

acum 13 ani

Multumesc mult!

voicu madalina

acum 13 ani

buna ziua am si eu o intrebare acum un an si jumatate am facut un chirotaj unde doctorul care mia facut mia spus ca am o rana foaarte mare pe uter si nu am tratato nici acum problema este ca acu ma doare f rau la contact sexual si am sangerari dupa acea poate sa se agraveze mai rau de atata

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Mergi urgent la cabinetul de ginecologie ,fara alte comentarii si intarzieri.

Dr. Corneliu DOBRE

acum 13 ani

Pentru robert: trimite o fotografie facuta cu ''macro'' a petelor la [email protected]
075dermato

Lenard

acum 12 ani

Buna! am 22 de ani si in urma cu vreo luna am intretinut un contact sexual neprotejat cu o tipa. Tipa, ii o tipa"ingrijita" cuminte si de acea cand a zis ca vrea neprotejat nu m-am opus(de obicei preferand sa ma protejez) la cateva zile am observat niste pete rosii putin inchise la culoare care din cand in cand dispar si apar dar uneori am impresia ca se extind ele apar pe capul penisului dar si pe pielea care acopera capul penisului ciudat este ca petele de pe pielea care acopera capul penisului sunt exact in zona in care sunt cele de pe capul penisului va multumesc mult! si sper ca puteti sa intelegeti ceva.

Mihai

acum 12 ani

Buna mi-au aparut si mie ceva pete pe capul penisului le am de 2 zile pana azi nu a fost nimic neobisnuit dar azi au inceput putin sa ma manance o parere la ce sa ma astept maine cand ma duc la nenea doctoru sa vada ce p***a am facut? :)