Pete rosii pe capul penisului si secretii urat mirositoare

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Nafets cu 13 ani in urma.

Mi-a aparut de ceva vreme niste pete rosii pe capul penisului. Uneori sunt mai stridente alteori nu. Nu cred ca sunt o aparitie fireasca aceste pete plus ca dupa fiecare ejaculare apar scurgeri/secretii urat mirositoare. ...fireasca intrebare, ce ar putea fi?

Raspunsuri (15)

Nafets

acum 13 ani

Secretiile urat mirositoare apar in general dupa urinare, la un interval de 5-6 ore de la ejaculare.

Pena

acum 13 ani

Boala cu transmitere sexuala BTS. MERGI LA UROLOGIE/DERMATOLOGIE PT ANALIZE SI TRATAMENT.

Dr. Corneliu DOBRE

acum 13 ani

Orice secretie uretrala (scurgere) este semnul unei boli ce nu trebuie ignorata de catre pacient. Folclorul in acest caz nu poate fi decit daunator. Prezinta-te de indata la medicul venerolog.
http://075dermato.blogspot.com/2010/06/bolile-venerice-in-general.html
075dermato

Nafets

acum 13 ani

Multumesc.

BMWdriver

acum 13 ani

Buna. As avea si eu cateva nelamuriri. Sunt cu prietena mea de 3 ani si pana acum nu am patit nimic. Am intretinut relatii sexuale de nenumarate ori dar in primii 2 ani numai cu prezervativ. Acum de ceva timp o mai facem si fara dar numai in zilele cand este pe rosu (ea zicea ca nu e nimic daca o facem cand e pe rosu). De vro 2 zile mi-au aparut niste pete rosiatice pe capul penisului si pe pielea din interior. Cateodata mai simt si mici mici mancarimi dar nu sunt insuportabile...Spuneti-mi cam ce ar putea fi si ce imi recomandati sa fac...Va multumesc

Dr lucan alexandru

acum 12 ani

solutia ar fi sa te speli bine pe capul penisului sa pui multa spuma si atunci cand ea se excita sa ei albeata si sa iti pui pe penis asta e sg solutie

Anonim

acum 10 ani

Salut si eu am aceeasi problema mia aparut pe capu penisului o para rosie care ejaculeaza putin puroi si cand o ating ma ustura ce poate fi

Nafets

acum 13 ani

Esti intr-o situatie naspa. Tre sa mergi la urolog, venerolog, dermatolog... pe scurt tre sa mergi la doctor. Eu inca n-am fost dar cred ca am luat ceva din camin de la masinile de spalat folosite in comun in urma spalarii lenjeriei...

Deyu

acum 12 ani

am si eu o intrebare ce inseamna sida

costica

acum 11 ani

du-te mai repede la dr

niky

acum 10 ani

salut sunt preeducator de la egal la egal in prevenirea hiv sida,,de aceea iti pot spune ca sida este o boala ce e provocata de virusul hiv,,ea poate fi transmisa prin contact sexual sau rani deschise singerari dintre doua sau mai multe persoane,,ea poate fi stopata doar prezetindute la timp la medic insa o persoana bolnava de sida poate trai pina la 15 ani,,vas recomanda sa faceti periodic si la timp acest test hiv ce se nu meste ELISA,, succes si nu uitati sa va protejati si sa evitati contactul sexual,,sau daca sunt singerari cu persoanele necunoscute..

nipsy

acum 10 ani

dar in conditii casnice pot fi tratate aceste secretii uretrale?

robert

acum 10 ani

salut sunt robert de ceva timp mam culcat cu mai multe fete si akm imi apar pete rosii pe capul penisului si pe pielea din interior nu ma mananca nu simt nimic apar mai des dupa ce ejaculez..ce sa fac in situatia asta

Bogdan

acum 8 ani

Buna mia aprut de doua luni puncte rosi si pete mici pe capul penisului,nu prea ma deranjeazA .am intretinut relaxi sexuale cu prietena mea ,prima nu mi sa intamplat nimic,dar acm am cum pot sa scap de aceste chesti??datimi un sfat sau un consiliu ce trebuie sa iau??,si sunt in italia si de aci demi puteti da un consilu ce trebe sa iau sau sa fac??multumesc!!!

Bogdan

acum 8 ani

Buna mia aprut de doua luni puncte rosi si pete mici pe capul penisului,nu prea ma deranjeazA .am intretinut relaxi sexuale cu prietena mea ,prima nu mi sa intamplat nimic,dar acm am cum pot sa scap de aceste chesti??datimi un sfat sau un consiliu ce trebuie sa iau??,si sunt in italia si de aci demi puteti da un consilu ce trebe sa iau sau sa fac??multumesc!!!