Penisul meu arata diefrit dupa contactul sexual?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator11583523086 cu 4 ani in urma.

Salutare tuturor!
Numele meu este Daniel am 24 de ani si in urma cu 3 zile am avut relatii sexuale protejate cu cateva fete la intervale de cateva ore!
Am observat a 2 a zi ca pe partea stanga a penisului exista o mica umflatura (ca o vena umflata) si daca dau cu mana in zona aceea simt pe piele ca un rid asa (nu mai este fin ca in cealalta parte) pare ca o vena umflata pe interior dar nu se vede se simte mai mult ca un tendon subtire!
Mentionez ca nu doare deloc decat daca apas in acea zona.
Ce poate fii?
O vena umflata sau este posibil ca sa se fii rupt pielea penisului pe interior si daca da? Se vindeca? Sau ma afecteaza pe viitor?
Va multumesc, astept raspunsul dumneavoastra!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101