penis

Boli cu transmitere sexuala

Postata de marga422 cu 10 ani in urma.

Buna ziua,as dori si eu sa ma ajute cineva daca se poate,miau aparut niste pete rosii pe penis,tin sa precizez ca nu am mai avut un contact sexual de aproximativ 2luni,dar acum ceva timp in urma cam 2 ani am avut un contact neprotejat cu prietetena mea(fosta)si la cateva zile miau aparut aceleasi pete,nu am mers la doctor ptr ca sunt cam timid,tin sa precizez ca imi apar foarte rar si dipar si sunt insotite de senzatie de arsura

Raspunsuri (2)

Dr. Raluca Muntean

acum 10 ani

Fa-ti curaj , du-te cat mai repede la un consult de DERMATO-VENEROLOGIE ! :)

marga422

acum 10 ani

Dar ati putea sti in mare despre ce ar fi vorba